14.detsembril Rae käsitöölaadale!

Laupäeval, 14.detsembril toimub Jüris Rae kultuurikeskuses käsitöölaat.

Uksed on avatud kl 11-15 ning pakutakse kõiksugu toredat kraami – käpikuid, kreeme, keraamikat ja mida kõike veel! Mulle on seekord seltsiks Niidy Maalinn (vt http://potieri.wordpress.com/) ja Kaili Truu ning me võtame kaasa palju erinevat keraamikat. Nii et kellel veel jõulupaki sisse täiendust vaja, leiab kas meie valikust või mõnelt teiselt laualt kindlasti midagi hingesoojendavat!

Rae_käsitöölaat_2013

 

7.detsembril kohtume Põlva jõululaadal!

Avapauk on tehtud ja selle aasta esimesel jõululaadal, s.t Loomeinkubaatori Bazaaril käidud. Oli ülitore päev – omajagu vanu tuttavaid ja palju uusi imetlejaid. Aitäh teile soojade sõnade ja julgustuse eest, minu inimesed! Ja Loomeinkubaatorile samuti suur tänu ladusa korralduse ja vaevanägemise eest!

Järgmine laat juba ootab. Lõuna-Eesti rahvaga kohtume laupäeval, 7.detsembril Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses toimuval jõululaadal. Uksed on lahti kl 9-15. Täiendavat teavet ürituse kohta leiate siit: http://www.kultuurikeskus.ee/sundmused/joululaat-polva-kultuuri-ja-huvikeskuses.

JÕULULAAT_Põlva_2013

Bazaar Loomeinkubaatoris (5.dets 2013 kl 12-19)

bazaar

Avame oma jõululaatade hooaja 5. detsembril Tallinna Loomeinkubaatoris toimuval Bazaaril, kus osalevad nii Eesti moeloojad, ehtekunstnikud, tootedisainerid kui ka kõik teised loomeinimesed. Lisaks kaubavalikuga tutvumisele ja jõulukinkide soetamisele on võimalik külastada ka Loomeinkubaatori erinevaid ateljeesid ja stuudioid ning maiustada toidublogijate pop-up kohvikus Blogipuhvet.

TigaseMann pakub omalt poolt erinevat keraamikat. Valikus on tassid, suhkrutoosid, koorekannud, seebialused, vaagnad… Samuti võite meie laualt leida jõulukaarte, kuuseehteid, kingipakile mõeldud nimesilte jms.

Bazaari uksed on avatud ajavahemikul 12-19 ning täiendavat teavet ürituse ja osalejate kohta leiate ka järgmiselt veebisaidilt: https://www.facebook.com/events/1427150534164950/. Tulge kaege, mida toredat pakutakse!